Tworzenie aplikacji na Androida

Tworzenie aplikacji na Androida, Windows 10, MacOS oraz iOS

Logotec App Studio to narzędzie bazujące na podejściu „no-code”, czyli pełnym zastąpieniu tradycyjnego programowania przez system „generowania aplikacji”. To serwis chmurowy (Microsoft Azure) pozwalający na drastyczne zmniejszenie kosztów i czasu realizacji złożonych, wielowarstwowych i wieloplatformowych rozwiązań. Dzięki niemu tworzenie dedykowanych, zaawansowanych aplikacji biznesowych nie wymaga kodowania, co pozwala na otrzymanie gotowego rozwiązania w zaledwie kilka godzin lub dni. Za pośrednictwem Logotec App Studio możliwe jest równoczesne tworzenie aplikacji na Androida, Windows 10, iOS oraz MacOS. Na podstawie pojedynczej definicji (tworzonej bez znajomości programowania) nasze rozwiązanie automatycznie generuje natywne aplikacje dla wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych.

Własna aplikacja na Androida z Logotec App Studio

Nasze rozwiązanie pozwala na nieporównywalnie szybsze i tańsze tworzenie zaawansowanych, w stu procentach indywidualnych aplikacji biznesowych. Umożliwia zarówno tworzenie złożonych programów klasy systemów ERP, jak i błyskawiczne przygotowywanie funkcjonalnych prototypów aplikacji. Stworzysz z nim rozwiązanie „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb, sposobu funkcjonowania i procesów zachodzących w Twoim przedsiębiorstwie. Z Logotec App Studio własna aplikacja na Androida i inne systemy operacyjne przestaje być nieosiągalna. Wszystkie wygenerowane aplikacje są automatycznie adaptowane do cech poszczególnych systemów operacyjnych. Są też domyślnie wielojęzyczne, nie wymagają tworzenia osobnych wersji dla innych języków.

Jak tworzyć aplikacje na Androida bez programowania?

Z Logotec App Studio można korzystać bez znajomości programowania. Tworzenie aplikacji zaczyna się od stworzenia bazy danych (Microsoft Server lub mySQL), na podstawie której rozwiązanie generuje „surową” definicję aplikacji. Tę modyfikuje się następnie z pomocą kreatorów. Możliwe jest zdefiniowanie praktycznie dowolnej funkcjonalności, przy czym dostępne są także predefiniowane moduły (m.in. obsługi systemów mailowych lub systemów płatności). Rozwiązanie generuje gotowe zainstalowania lub udostępnienia „paczki instalacyjne” dla poszczególnych systemów. Szczegółowy opis tego, jak tworzyć aplikacje na Androida i wszystkie wymienione powyżej systemy operacyjne z naszym rozwiązaniem jest dostępny w zakładce „Logotec App Studio” > „Dla bardziej zainteresowanych”.

Realizacja dedykowanych rozwiązań bazodanowych

Jako twórcy Logotec App Studio oferujemy nie tylko możliwość wykorzystania naszego rozwiązania w tworzeniu aplikacji. Podejmujemy się także tworzenia dedykowanego oprogramowania biznesowego na wszystkie popularne systemy operacyjne. Gwarantujemy szybki czas realizacji, jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe rozwiązania w czasie nieporównywalnym z metodami tradycyjnymi. Nasze rozwiązania zapewniają dostęp do danych z praktycznie dowolnych urządzeń. Logotec to ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania, wychodzimy naprzeciw potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i kontaktu.