6 aplikacji NO-CODE, które musisz poznać, jeśli prowadzisz biznes

Jeszcze kilka lat temu, tworzenie aplikacji wymagało specjalistycznej wiedzy w zakresie programowania, albo sporych zasobów pieniężnych, które pozwoliłyby zatrudnić zespół deweloperów. Dziś, brak umiejętności kodowania nie stoi już na przeszkodzie! Zaawansowane aplikacje są na wyciągnięcie ręki. Każdy może zbudować funkcjonalne narzędzia, w dodatku w krótkim czasie i nie nadwyrężając budżetu. 

Ta rewolucja w dziedzinie programowania to zasługa aplikacji no-code, czyli platform, które pozwalają użytkownikom tworzyć aplikacje bez konieczności wpisywania kodu. Korzystając z gotowych do użycia komponentów, każdy może dowolnie łączyć funkcje aplikacji i projektować ich wygląd. Dzięki temu, nawet osoby bez technicznej wiedzy deweloperskiej, są w stanie wprowadzić w życie swoje innowacyjne pomysły na usprawnienia w biznesie. 

Na rynku dostępna jest obecnie szeroka gama aplikacji no-code. Z jednej strony, to idealne warunki do ciągłego rozwoju tych narzędzi. Jednak z drugiej, ogrom możliwości sprawia, że trudno zdecydować, która platforma będzie najlepsza dla Twoich potrzeb.

Dlatego mamy dla Ciebie listę 6 najlepszych aplikacji no-code, w której opisujemy ich najważniejsze cechy i zalety. Mamy nadzieję, że pomogą Ci rozwinąć lub zautomatyzować Twój biznes! 

 

1. Logotec Ap Studio

Logotec App Studio to nowoczesna platforma, która umożliwia tworzenie aplikacji bez kodowania. Użytkownicy Logotec App Studio, za pomocą gotowych komponentów mogą zbudować zarówno szybkie prototypy, jak i bardzo zaawansowane rozwiązania. A to wszystko w zaledwie małą część czasu, który musieliby na to poświęcić korzystając z tradycyjnych metod programowania. 

logotec app studio

Zalety: 

 • Automatyczne tworzenie natywnych aplikacji na wszystkie urządzenia i systemy operacyjne;
 • Możliwość budowania dedykowanych aplikacji, jak i rozwiązań do wielokrotnego użytku;
 • Łatwość w obsłudze i elastyczność. 

Umów się na DEMO aplikacji i sprawdź, jak łatwo możesz stworzyć swój pierwszy prototyp.

2. Webflow

Jeśli chcesz stworzyć fukcjonalną i świetnie wyglądającą stronę internetową, Webflow to narzędzie, którego potrzebujesz! Webflow to platforma, która pozwala budować, testować i publikować responsywne strony o różnorodnym profilu działalności. Bez względu na to czy chcesz zbudować sklep internetowy, stworzyć swoje portfolio online, czy zacząć prowadzić bloga, z tą aplikacją, możesz to zrobić, bez wpisywania nawet jednej linijki kodu. 

webflow app
Source: webflow.com

Zalety:

 • Rozbudowana biblioteka szablonów i łatwy w obsłudze interfejs;
 • Skalowalny hosting;
 • Built-in SEO tools.

 

3. Bubble

Z Bubble możesz stworzyć prototyp narzędzia, zbudować je i udostępnić użytkownikom bez specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. Co więcej, kiedy zauważysz, że Twoja aplikacja potrzebuje dodatkowych funkcji, albo wymaga poprawy, możesz śmiało zmieniać dowolne cechy. 

bubble app
Source: bubble.io

Zalety: 

 • Świetnie działająca i skalowalna infrastruktura;
 • Możliwość dostosowana projektu pod kątem UX;
 • Liczne integracje.

 

4. Glide

Czy można zbudować aplikację za pomocą Google Sheets? Tak! Dzięki Glide, możesz w 5 minut zamienić swój pomysł na funkcjonalną aplikację mobilną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. 

glide app
Source: glideapps.com

Zalety:

 • Duży wybór szablonów;
 • Dostęp do pomocnych tutoriali; 
 • Brak opłat w przypadku tworzenia lekkich i nieskomplikowanych aplikacji. 

 

5. Voiceflow

Aplikacje głosowe będą jednym z największych trendów kolejnych lat. Dzięki nim, użytkownicy mogą zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i skupić się na rozwijaniu swoich biznesów i zdobywaniu nowych umiejętności. Odpowiedzią na te potrzeby jest Voiceflow, czyli platforma, która umożliwia tworzenie aplikacji głosowych dla Alexa Amazon i Google Asystent. 

voiceflow app
Source: voiceflow.com

Zalety: 

 • Możliwość tworzenia prototypów zarówno w przeglądarce jak i bezpośrednio na urządzeniu głosowym;
 • Dedykowana przestrzeń dla współpracy zespołowej;
 • Opcja publikowania gotowej aplikacji bezpośrednio do Alexa Amazon lub Google Asystent.

 

6. Carrd

Ostatnia aplikacja w naszym zestawieniu to prawdziwa gratka dla fanów prostoty i minimalizmu, a także dla małych przedsiębiorców, którzy szukają łatwych rozwiązań. Carrd to platforma, która pozwala na stworzenie witryn składających się tylko z jednej strony. To idealna opcja jeśli musisz zbudować efektywną landing page, albo chcesz stworzyć własną stronę pełniącą rolę portfolio czy CV. 

carrd app
Source: carrd.co

Zalety: 

 • Prostota i szybkość działania;
 • Bardzo duża baza gotowych szblonów;
 • Możliwość skorzystania z platformy za darmo do trzech zbudowanych stron.

 

Gartner, jedna z największych firm konsultingowych na świecie, przewiduje, że do 2024 roku, 65% aplikacji będzie zbudowanych za pomocą platform no-code. To ogromna część rynku! Jeśli więc chcesz nadążać za trendami, a jednocześnie szybciej i efektywniej budować aplikacje, koniecznie korzystaj z rozwiązań no-code! 

Jeśli chcesz zobaczyć jak działa platforma no-code, sprawdź demo Logotec App Studio! Jeśli masz dodatkowe pytania, umów się na rozmowę z naszym ekspertem, który podpowie Ci jak zamienić Twoje pomysły na aplikacje. Wejdź w świat platform no-code już dziś!